קצת עלינו

צילום: אלה לב ארי

כמרפאות בעיסוק אנחנו מאמינות שאפשר וצריך להכין ילדים לבית הספר באמצעות פעילויות אמיתיות בסביבה הטבעית. 

לכן ב"אלפים" לא תמצאו עוד חוברות או משחקי מחשב להכנה לכיתה א' אלא המון פעילויות לקידום עצמאות, תחושת מסוגלות, ביטחון עצמי וכל המיומנויות הדרושות להצלחה לא רק בבית הספר, אלא בחיים בכלל.  

לכל ילד וילדה יש את הדרך המתאימה להם כדי ללמוד והדרך הזו צריכה להיות משמעותית עבורם. הפעילויות באתר מותאמות לתחומי העניין של ילדים בגילאי טרום-בית ספר ומעוררות בהם סקרנות ומוטיבציה ללמידה. הזמן המשותף והמהנה שלכם המבוגרים עם הילדים הוא התשתית הטובה ביותר ללמידה. 

אנחנו כאן לתת לכם ידע וכלים להכין בעצמכם את הילדים לכיתה א'. 


יעל ויסוצקי BOT, MSc. מרפאה בעיסוק מוסמכת, עוסקת בריפוי בעיסוק משנת 2002. בעלת ניסיון רב באבחון וטיפול בילדים ומתבגרים עם קשיים בהשתתפות, הפרעת קשב, קואורדינציה וויסות חושי. מאבחנת ומטפלת בסביבה הטבעית במודיעין, בבית המשפחה או במסגרת החינוכית.

אני מאמינה שהדרך הטובה ביותר לעזור לילדים היא לתת להם את כל הכלים להצליח במקום בו קורים החיים – בסביבה הטבעית: בגן, בבית הספר, בגן השעשועים ובכל מקום. 

במשך 18 שנה אני מדריכה גננות, צוותים חינוכיים בבתי ספר ומטפלים. מרצה בכל רחבי הארץ מול הורים, מחנכים ומטפלים כדי להנגיש לכם את הידע והכלים לעזור לילדים בסביבה הביתית והחינוכית.


ד"ר כנרת שרפי BOT, MSc. PhD. מרפאה בעיסוק מאז שנת 2002. בעלת ניסיון רב בתחום התפתחות הילד ותפקוד מיטבי עם לקויות למידה וקשיים בקשב, ויסות חושי וקואורדינציה לאורך החיים.

אני מאמינה שלכל אדם יש דרך מתאימה כדי ללמוד. עם סבלנות, נחישות והתמדה אפשר למצוא את הדרך הזו ולהגיע לכל מקום שרוצים.

כיום אני מנהלת ומטפלת בקליניקה הפרטית שלי בבאר שבע: "דרך – מרכז לטיפול מיטבי". כאן אני עוסקת באבחון, טיפול, הדרכת הורים, צוותים חינוכיים ומרפאות בעיסוק, ייעוץ והוראה בתחום הלקויות הנוירו-התפתחותיות החבויות ובנושא של שילוב ילדים עם צרכים מיוחדים במערכת החינוך. בלימודי התואר השני למדתי וחקרתי את הנושא של מוכנות לכיתה א'. 

תוכנית אלפים אישית ללא הגבלת זמן  
299 ש״ח בלבד 

18749
Scroll to Top